Корпоративно-соціальна відповідальність

Стратегія розвитку ПрАТ «БАЛЦЕМ» дозволяє розвивати галузь, брати активну участь у реалізації національних проектів та піклуватися про створення нової, кращої якості життя в кінцевому підсумку не тільки для своїх співробітників та їхніх сімей, але й цілих регіонів, в яких представлені підприємства ПрАТ «БАЛЦЕМ».

Реалізуючи єдину соціальну політику, ПрАТ «БАЛЦЕМ» забезпечує високий рівень соціальних гарантій. В рамках соціального партнерства діють колективні договори, що передбачають підвищення соціальної захищеності працівників та дотримання соціально-трудових прав та їх інтересів.

Колективними договорами передбачені більші гарантії та пільги в порівнянні з встановленими чинними законодавчими актами.

Ми маємо декілька пріоритетних напрямків розвитку корпоративно-соціальної відповідальності нашого виробництва:

Екологічна політика
  • Отказались от бурения, зарядки скважин, взрывания, крупного и среднего дробления, что значительно снижает вредное воздействие горного производства на окружающую среду
  • Создали санитарно-промышленные лаборатории для контроля соблюдения нормативов выбросов и сбросов
  • Снижаем объем сбросов загрязненных сточных вод в водные объекты рядом с производством
Прозора діяльність
  • Ведем открытую отчетность о деятельности производства, финансовые и технологические закупки
Турбота про співробітників
  • Обеспечиваем наших сотрудников социальным пакетом с материальной помощью в связи с тяжелым материальным положением, на лечение и обследование