Корпоративно-соціальна відповідальність

Стратегія розвитку ПрАТ «БАЛЦЕМ» дозволяє розвивати галузь, брати активну участь у реалізації національних проектів та піклуватися про створення нової, кращої якості життя в кінцевому підсумку не тільки для своїх співробітників та їхніх сімей, але й цілих регіонів, в яких представлені підприємства ПрАТ «БАЛЦЕМ».

Реалізуючи єдину соціальну політику, ПрАТ «БАЛЦЕМ» забезпечує високий рівень соціальних гарантій. В рамках соціального партнерства діють колективні договори, що передбачають підвищення соціальної захищеності працівників та дотримання соціально-трудових прав та їх інтересів.

Колективними договорами передбачені більші гарантії та пільги в порівнянні з встановленими чинними законодавчими актами.

Ми маємо декілька пріоритетних напрямків розвитку корпоративно-соціальної відповідальності нашого виробництва:

Екологічна політика
  • Відмовились від буріння, зарядки свердловин, підривання, великого і середнього дроблення, що значно знижує шкідливий вплив гірничого виробництва на навколишнє середовище
  • Створили санітарно-промислові лабораторії для контролю дотримання нормативів викидів і скидів
  • Знижуємо обсяг скидів забруднених стічних вод у водні об’єкти поряд з виробництвом
Прозора діяльність
  • Ведемо відкриту звітність про діяльність виробництва, фінансові та технологічні закупівлі
Турбота про співробітників
  • Забезпечуємо наших співробітників соціальним пакетом з матеріальною допомогою в зв’язку з тяжким матеріальним становищем, на лікування та обстеження
  • Розвиваємо корпоративну культуру: проводимо корпоративні свята, спортивні змагання