Стандарти якості

Важлива роль відведена вивченню досвіду інших підприємств і накопиченню власного в системі управління якістю, що базується на її вдосконаленні. Внесення змін, доповнень, коригувань і нових розробок, при врахуванні принципів і вимог ISO 9001-2015.
Фахівці ПрАТ «БАЛЦЕМ» вперше на Україні розробили, впровадили та сертифікували систему управління якістю за стандартом ISO 9001-2000 та ISO 9001-2015 Голландської організацією TNO Certification b.v.

Наявність власного досвіду в створенні системи управління якістю, її впровадженні та удосконаленні дозволило виділити основні причини її життєздатності: чітке дотримання вимог, передбачених стандартом ISO 9001-2015; професіоналізм фахівців, які очолюють роботу по розробці, впровадженню і вдосконаленню системи управління якістю.

До основних аспектів входить якість обслуговування споживача – замовника, що складається в оперативному і комплексному підході до задоволення його потреб.
У зв’язку з цим ми передбачаємо:
– моніторинг ринку цементної продукції в цілому і активності конкурентів зокрема;
– дотримання пунктуальності в постачанні продукції;
– заходи, спрямовані на підтримку стабільності в позитивному позиціонуванні підприємства, що забезпечують нашу надійність як постачальника; зміцнення партнерських взаємовідносин, розрахованих на довгостроковий період;
– деталізація послуг з обслуговування замовників і оперативне реагування на їх найменші побажання;
– підтримка високої якості продукції, що випускається, економічно вигідною для клієнтів і відповідає нормативним екологічним параметрам;

Розроблена та опробована програма «Керівництво з управління якістю при виробництві цементу» привела до встановлення технологічної дисципліни і стабілізації якісних параметрів цементу, що випускається .
В рамках цієї програми, з метою забезпечення якості виробництва в цілому розроблені і введені: індивідуальні стандарти для керівників цехів, відділів, служб підприємства положення про підрозділи, методики внутрішнього контролю. Для уникнення реалізації продукції невідповідної якості, виконуються процедури, що блокують відвантаження продукції, що не відповідає встановленим вимогам і процедури управління, коригування невідповідної продукції.

Станьте нашим партнером
залиште ваш НОМЕР телефону
І ми обговоримо деталі співпраці стосовно продажу цементу