Про компанію EUROCEMENT Holding AG

55-річний лідер цементної галузі України входить до складу однієї з найбільших компаній світу

 

Компанія EUROCEMENT Holding AG стала одним з найбільших виробників цементу на глобальному ринку з 2002 року і в даний час входить в число топ - 20 міжнародних компаній.

 

EUROCEMENT Holding AG зі штаб-квартирою в Цюріху, Швейцарія, об'єднує 19 цементних заводів, розташованих у Східній Європі та Азії, загальною потужністю 50 млн тонн в рік, постачає цемент для великих будівельних проектів в СНД, штат налічує близько 20 000 чоловік.

 

Наші передові технології та інноваційні послуги є корисними для забезпечення важливої ​​інфраструктури та створення більш екологічно безпечного середовища проживання.

 

В Україні EUROCEMENT Holding AG представляє ПрАТ "БАЛЦЕМ" - Балаклійський цементний завод, Харківська обл., та Краматорський цементний завод, Донецька обл. – історично лідери цементної галузі України, загальною потужністю 5,8 млн тонн в рік.

 

Космодром "Байконур", саркофаг Чорнобильської АЕС, Держпром, аеропорт, метро, стадіон "Металіст" у Харкові ,автомагістраль Київ- Харків-Довжанський, метро у Києві, об’єкти Чемпіонату з футболу "Євро-2012" - побудовані із нашого цементу

 

. Дилерська мережа розширюється кожного року, продукцію можна придбати у всіх регіонах країни.