Навальний цемент - це розсипний, нетарований, не упакований в мішки цемент. Позитивною характеристикою навального цементу є його вартість, оскільки тара зазвичай не включається заводом-виробником в його собівартість. Купівля навального цементу дуже зручна для оптових покупців. Купуючи навальний цемент у нашої компанії, ви отримуєте низьку ціну за тонну продукції, високоякісний цемент від ведучого українського виробника.

http://cement76.ru/avt(6).jpg 

Організації виготівники ЗБВ, наприклад, використовують декілька тонн цементу за одну зміну і, тому їм набагато вигідніше придбати цемент навалом. Такий цемент поставляється в хопрах-цементовозах (спеціальних залізничних вагонах) і автоцементовозах.

 

При цьому важливо не забувати, що зберігати великі партії навального цементу небажано - це призводить до втрати властивостей і марки цементу. Якщо вам потрібне транспортування великих партій цементу, то кращий вибір - це залізничні перевезення. У цього виду транспорту практично немає конкурентів, коли мова заходить про транспортування вантажів вагою в десятки і сотні тонн. До того ж залізничні перевезення дешевші за автомобільні

Відвантажувані марки цемента -

Портландцемент зі шлаком ПЦ II/А-Ш-400Р

Портландцемент ПЦ I-500-H

Шлакопортландцемент ШПЦ III/А-400

Портландцемент зі шлаком ПЦ II/Б-Ш-400

Сульфатостійкий шлакопортландцемент