Продукція ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА» починає відвантажуватися в новій упаковці

У рамках заходів по захисту продукції ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА» від підробки підприємство розробило новий мішок для цементу.

Першою відмітною особливістю нової упаковки є папір - Білий Quickfill (F). Візуально його можна відрізнити по характерній шорсткості: на поверхні мішка на дотик визначаються дрібні пори.

Раніше для тарування використовувався папір Білий PerfomanceSE і Коричневий PerfomanceSE «ВillerudKorsnas» (Швеція). З вересня - жовтня Білий PerfomanceSE буде поступово замінений на Білий Quickfill (F) - як захист від контрафакту.

 1. Вillerud Білий Quickfill (F) особливо підходить для підприємств зі швидким наповненням мішків з порошкоподібною продукцією, де друк і зовнішній вигляд також має пріоритетне значення. Висока пористість означає, що мішки, як правило, не мають бути перфоровані. Білий Quickfill офіційно затверджена відповідно до німецьких норм для небезпечних вантажів. Quickfill також залишається міцним у вологому стані. Цей папір має ексклюзивну тіснену текстуру. Папір Quickfill виготовляється з чистої білої крафт-целюлози і повністю складається з первинних волокон. Довгі і сильні волокна з Північних повільно зростаючих хвойних лісів Швеції надають паперу характерну міцність. Білий Quickfill сертифікований у відповідності до зареєстрованих ISO 9001 і ISO 14001.

 

 

 1. Паперовий мішок виготовляється без вставки поліетилену, тому його не можна залишати під дощем або зберігати при дуже сильній вологості.  

 

 

 1. Решта сировини - клей, фарба - отримується з Німеччини і є екологічно чистою і, точно так, як і папір, має усі гігієнічні висновки Державної санітарно-гігієнічної експертизи.

 

 

 1. З боку параметрів мішка, унікальність розробки полягає в тому, що це стандарт для цементних мішків - 3 шари паперу 70гр., які ідеально витримують покладені на нього випробування - тарування, складування, перевезення. Інші технічні параметри мішків розроблені саме під ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА» - розташування клапана, загин дна і так далі

 

 

 1. Паперові мішки для ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА» виготовляються на лініях AD - 8320, АМ-8125 виробництв німецької фірми «Windmoller&Holscher» - єдина у своєму роді лінія в Україні і Європі, оскільки аналогічна тестувалася тільки на заводі виробника.

 

 

 1. Мішки виготовляється з екологічно чистого паперу і характеризуються міцністю, гарним зовнішнім виглядом і легкістю утилізації без забруднення довкілля. Мішки паперові відрізняються тим, що вони дозволяють затареному продукту «дихати».

 

 

 1. На лицьовій стороні мішка вказується тільки назва Холдингу «ЄВРОЦЕМЕНТ груп» і напис українською мовою: «Тільки якісний цемент».

 

 

 1. Цемент не підлягає обов'язковій сертифікації, але отримання сертифікату на цемент є позитивним чинником для тіснішої співпраці зі споживачами. У зв'язку з чим, усі цементи заводів «ЄВРОЦЕМЕНТ груп» проходять процедуру добровільної сертифікації і на усіх мішках є присутнім значок добровільної сертифікації

Сертифікаційний знак на мішку ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА» розташований в правому верхньому кутку. Знак підтверджує, що підприємство працює в умовах сертифікованої системи менеджменту, яка відповідає вимогам стандарту ISO 9001-2008 і яка була сертифікована QSCert.

 

Під знаком добровільної сертифікації розташований напис українською мовою: «Ця продукція була вироблена в умовах сертифікованої системи менеджменту, яка відповідає вимогам стандарту ISO 9001-2008 та яка була сертифікована QSCert».

    

 1. З серпня 2013 року на лицьовій стороні мішка ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА», в правому верхньому кутку розташований спеціальний знак - круг зеленого кольору, діаметром 100 мм, в якому подвійним контуром вписана буква «Ц» (білого кольору). «Ц» - цементи загальнобудівельного призначення.

 

 

 1. Усі підприємства Холдингу «ЄВРОЦЕМЕНТ груп» випускають цемент у строгій відповідності з ДСТУ. На лицьовій стороні, в правому нижньому кутку, вказується ДСТУ і маса нетто 50кг +-1кг.

 

 

 1. На лицьовій стороні і усіх бічних сторонах вказаний вид цементу.   

 

 

 1. Для марки ПЦ І -500-Н внизу на лівій і правій бічних сторонах використовується нанесення прямокутника зеленого кольору, а для марки ПЦ ІІ/Б-Ш-400 - прямокутника сірого кольору.    

 

 

 1. На зворотній стороні фірмової упаковки в лівому верхньому кутку вказується номер СЕВ, що підтверджує відповідність вимогам безпеки : «САНІТАРНО - ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИЙ ВИСНОВОК № 05.03.02-04/700 від 10.01.2012р».

 

 

 1. На фірмовій упаковці ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА» вказана достовірна контактна інформація заводу-виготівника українською мовою.

pc1_800.jpg   pc2_800.jpg   pc3_800.jpg

 

pc4_800.jpg   sh1_800.jpg   sh2_800.jpg 

 

Як відрізнити справжню упаковку від підробки

Приклади шахрайської продукції :