yyy

Генеральний директор - Горголюк Віталій Вікентійович

Горголюк Віталій Вікентійович, народився 20 липня 1967 року в місті Старокостянтинів Хмельницької області.
Закінчивши Чернівецький індустріальний технікум і отримавши кваліфікацію техніка-механіка, приїхав в місто Краматорськ в 1989 році за направленням молодим фахівцем.
Після закінчення навчання в Донбаській державній академії в 2001 році Віталій Вікентійович отримав повну вищу освіту і диплом інженера - механіка.
Свою трудову діяльність на «Краматорському цементному заводі - Пушка» він почав в липні 1989 року майстром з ремонту цеху «Випалювання».
Віталій Вікентійович пройшов чудовий шлях від майстра цеху «Випалювання», механіка цього ж цеху, заступника головного механіка, головного механіка, до заступника генерального директора - технічного директора заводу.
13 липня 2009 року був призначений Керуючим філією ВАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» - «Краматорський цементний завод - Пушка» і за сумісництвом на посаду Генерального директора ВАТ «Краматорський цементний завод - Пушка».
З 10 квітня 2012 року по 26 квітня 2013 року Віталій Вікентійович був призначений на посаду генерального директора ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА» і знову очолив підприємство з 15 квітня 2014 року.
Віталій Вікентійович нагороджений Почесними грамотами від керівництва заводу, від Української асоціації «УКРЦЕМЕНТ» і від Міністерства будівництва України. Одружений, має сина і дочку.


КОНТАКТИ

Приймальна:

Тел. / Факс: + 38 (057) 728-34-54;