Наслідком стійкого розвитку ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА» стала послідовна регулярна робота по всіх напрямках:

  • розвиток виробництва та збільшення потужностей;
  • розвиток управлінського та кадрового потенціалів;
  • проведення єдиної соціальної, податкової, екологічної та кадрової політики.

Така стратегія дозволяє розвивати галузь, приймати активну участь у реалізації національних проектів та піклуватися про створення нової, кращої якості життя в кінцевому підсумку не тільки для своїх співробітників та їхніх сімей, але й цілих регіонів, в яких представлені підприємства ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА».

 

Реалізуючи єдину соціальну політику, ПрАТ «ЕВРОЦЕМЕНТ - УКРАЇНА» забезпечує високий рівень соціальних гарантій. В рамках соціального партнерства, на всіх підприємствах Холдингу діють колективні договори, що передбачають підвищення соціальної захищеності працівників та дотримання соціально-трудових прав та їх інтересів.

Колективними договорами передбачені більші гарантії та пільги в порівнянні з встановленими діючими законодавчими актами.
Робітники забезпечуються організованим дотаційним харчуванням, надається матеріальна допомога на соціальні потреби, в зв'язку з тяжким матеріальним становищем, на лікування та обстеження, а також проводяться святкові заходи, приурочені до різних державних, галузевих та фірмових свят


 

231